Jennifer Lopez anulon 7 koncerte pa dhënë asnjë shpjegim

Jennifer Lopez anulon 7 koncerte pa dhënë asnjë shpjegim

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka anuluar 7 koncerte për turin e saj pa dhënë asnjë shpjegim. Fansat e JLo vunë re se faqja Ticketmaster kishte shtuar shënimin e anulimit të koncerteve në Nashville, Raleigh, NC, Atlanta, Tampa, Fla dhe New Orleans.

Ajo që i bëri edhe më kurioz fansat ishte se shfaqjet në Cleveland dhe Houston të lajmëruara më herët ishin fshirë fare nga webiste i kompanisë.

Turneu i JLo ishte parashikuar të zhvillohej në datat 20-31 gusht dhe do të ishte turneu i saj i parë që prej vitit 2019 me ‘It’s My Party’, ku artistja fitoi mbi 50 milionë dollarë nga bileta  shitura. Ky anulim lë hije dyshim se pse u kalua në heshtje pa dhënë shpjegime.

Më herët në një dokumentar Lopez rrëfeu frikën nga vetmia dhe e përlotur shtoi se ka përjetuar edhe abuzime psikologjike.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Izraeli bombardon Jemenin! Ushtria izraelite: Sulmuam portin ku mbërrijnë armët nga Irani për Houthis

VIDEO/ Izraeli bombardon Jemenin! Ushtria izraelite: Sulmuam portin ku mbërrijnë armët nga Irani për Houthis