Jennifer Lopez dhe Maluma bashkojnë forcat, por në një film

Dy emra të sukseshëm latinë, të famshëm në mbarë botën do të bëhen bashkë. Me siguri ju prisnit një bashkëpunim muzikor nga Jennifer Lopez dhe Maluma, por ata kanë përgatitur një surprizë paksa më ndryshe.

Të dy do të jenë protagonistë në një komedi që do të titullohet ‘Marry me’. Ky projekt ka si producente vetë këngëtaren e njohur dhe shumë shpejt pritet të finalizohet.

  • Sondazhi i ditës:

    E premtja dhe e hëna pushim, a jeni dakord me propozimin e Beqajt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dëshmia e kritikut letrar: “Ja zyrtarët që më akuzonin pas Pleniumit të IV dhe si e mbrojti Mehmet Shehu romanin e Agollit…”