Jennifer Lopez lëviz në rrugë pa grim

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ditë më parë konfirmoi se do të jetë pjesë e një filmi të ri.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur kësaj radhe vjen në rolin kryesor në filmin “Marry Me”, xhirimet e të cilit po zhvillohen këto ditë.

Bashkë me të do të aktrojë edhe këngëtari Maluma, i cili vjen në rolin e të fejuarit të Jenniferit.

Së fundi, “DailyMail” ka publikuar disa fotografi të këngëtares, pas xhirimeve të filmit, ku u shfaq në rrugë pa pikë grimi në fytyrë.

Edhe  pse e lodhur, ajo dukej e freskët dhe në formë të mirë. 

Jennifer në rugë

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se sot do të arrihet një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Bie qeveria tranzitore, po identifikimi biometrik në gjithë vendin! Hajdari detaje nga takimi 9 orësh me ambasadorët