POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Jo vetëm Almeda Abazi, njihuni me yllin turk që i ka rrëmbyer zemrën motrës së saj (Foto)

Moderatorja Almeda Abazi dhe motra e saj Ilda

Të gjithë tashmë e dimë që moderatorja Almeda Abazi është në një martesë të lumtur me aktorin turk Tolgahan Sayisman. Mirëpo edhe e motra e saj, Ilda ka zgjedhur të ndajë jetën me një tjetër personazh të famshëm po më origjinë turke. Dhe ditëne  djeshme ka bërë zyrtare lidhjen me partnerin e saj turk Kenan Sipahi, një nga lojtarët më të mirë të skuadrës kombëtare të basketbollit.

Postim i bërë nga Ilda Abazi

Akmeda e ka uruar të motrën për fejesën me një postim në Instastory.

“Jetë të lumtur. Ju dua shumë”,-shkruan “Ish-Miss Shqipëria”.

Postim i bërë nga Almeda Abazi 

fl.mi.
Komento