Jo vetëm Almeda Abazi, njihuni me yllin turk që i ka rrëmbyer zemrën motrës së saj (Foto)

Jo vetëm Almeda Abazi, njihuni me yllin turk që i ka rrëmbyer zemrën motrës së saj (Foto)

Moderatorja Almeda Abazi dhe motra e saj Ilda

Të gjithë tashmë e dimë që moderatorja Almeda Abazi është në një martesë të lumtur me aktorin turk Tolgahan Sayisman. Mirëpo edhe e motra e saj, Ilda ka zgjedhur të ndajë jetën me një tjetër personazh të famshëm po më origjinë turke. Dhe ditëne  djeshme ka bërë zyrtare lidhjen me partnerin e saj turk Kenan Sipahi, një nga lojtarët më të mirë të skuadrës kombëtare të basketbollit.

Postim i bërë nga Ilda Abazi

Akmeda e ka uruar të motrën për fejesën me një postim në Instastory.

“Jetë të lumtur. Ju dua shumë”,-shkruan “Ish-Miss Shqipëria”.

Postim i bërë nga Almeda Abazi 

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Derbi i kryeqytetit në Elbasan, titullarët e Dinamo - Partizani

Derbi i kryeqytetit në Elbasan, titullarët e Dinamo - Partizani