Jonida Maliqi i jep fund
martesës pas 17 vitesh

Jonida Maliqi i jep fund<br />martesës pas 17 vitesh
Këngëtarja Jonida Maliqi është ndarë nga bashkëshorti i saj pas 17 vitesh.  Sipas “revistawho.com”, procedurat e divorcit kanë nisur në Gjykatën e Tiranës, dhe po gjykohet nga gjyqtari Kastriot Gramshi.

Divorci mes tyre ka kohë që përflitet dhe prej disa muajsh çifti nuk jeton së bashku, shkruan revista Who.

Pas lajmit të divorcit, Jonida Maliqi ka reaguar nëpërmjet një fotoje në instagram ku ka shkruar: “ Kur nuk ka mbetur më asgjë për të thënë, ngri kokën lart, buzëqesh dhe largohu”.

Jonida Maliqi dhe ish-bashkëshorti kanë në djalë së bashku./revistawho
jonida

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Këlliçi vazhdon të gënjejë edhe për Report TV! Edhe ne kemi email për të, po a është provë?

Këlliçi vazhdon të gënjejë edhe për Report TV! Edhe ne kemi email për të, po a është provë?