Jonida Maliqi reagon pas videos në pishinë me aktorin: Jam e lumtur dhe e qetë

Lidhja e këngëtares Jonida Maliqi me aktorin e humorit Romeo Veshaj është konfirmuar pas publikimit të një video ku ata ishin në një pishinë të përqafuar me njëri-tjetrin.

Jonida ka preferuar ta mbajë për vetë këtë romancë. E pyetur nga Class se si i komenton titujt rozë të kohëve të fundit për një “Romeo” në jetën e saj këngëtarja ka thënë:  Jeta ime personale dua të mbetet e tillë, ndaj mund të shprehem se jam e qetë dhe e lumtur momentalisht.


A.P./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • O tej: 26/06/2019 19:08

    Pune baxhell....

    Përgjigju