Josa e nis me 'poker', Kukësi shkatërron Skënderbeun! Kastrioti mposht Bylisin

Mirel Josa e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën te Kukësi. Skuadra verilindorë ka mposhtur me rezultatin 4-0 Skënderbeun në Korçë, duke marrë fitoren e tretë radhazi në Superligë. Për Kukësin realizuan Ibrahimi, Limaj ‘dopietë’ dhe Dos Santos.

Sakaq ndeshja tjetër e ditës së sotme mes Kastriotit dhe Bylisit është mbyllur me shifrat 1-0 në favor të krutanëve.

 

Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sekretet e Helenës në studion muze të Ismail Kadaresë! Dhurata e fejesës që zbardh misterin e origjinës hebreje të shkrimtarit të madh