Julian Deda ka një urim special për të atin: Një baba si ti që akoma vdes për mamin tim

Julian Deda dhe Zef Deda, aktorë

Para disa ditësh, aktori Julian Deda, bëri një urim tejet të veçantë për nënën e tij ndërsa sot ka një urimi edhe më special për të atin aktorin e madh Zef Deda. Nëpërmjet një postimi në Instagram Julian Deda krahas fotos me të atin shkruan dhe dedikimin për të:

Se Babushi ka ditëlindjen. E çuditshme, sa shpejt vijnë ditëlindjet e prindërve. Megjithatë, edhe pse kalendari vazhdon punën e tij, ky Bosi këtu ka zgjedhur krejt tjetër rruge. Ka vendosur të jetë aq sa ndjehet, aq sa transmeton, aq sa shohim ne familja dhe ajo që ne shohim tek ai është vetëm dëshirë për të përhapur mirësi, dashuri dhe energjinë më pozitive të mundshme. Kështu qofsh gjithmonë i shtrenjti jonë, ne të duam shumë si shembulli i një Babai të suksesshëm në të gjitha drejtimet. Të du fort.’
P.s. E çfarë do më shumë një djalë si unë, përveç se një Baba si ti, që akoma vdes për Mamin tim?

Julian Deda, aktor

Postimi i Julian Dedës në Instagram

  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?

Komento

Komente

  • Populli: 27/07/2018 14:56

    Ndersa ti o idiot vdes per sali kriminelin!baba fatkeq kur ka nje djale si ti.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Identifikohen 7 nga 10 viktimat e aksidentit tragjik në Kroaci, mes tyre humbën jetën nënë e bijë