“Kam frikë nga gruaja”, ish-deputeti Çela e pranon hapur në emision

Ish-deputeti Mitro Çela dhe gruaja e tij Antoneta

Mbrëmjen e kaluar Jonida Shehu trajtoi në emisionin e saj “Soiree” të ardhurit shkodranë, pran meshkujt të cilët kanë marrë nusen nga Shkodra dhe janë shpërngulur aty. Njëri prej të ftuarve është ishte edhe ish-deputeti demokrat Mitro Çela.

Teksa po bisedonte me Zef dhe Mario Dedën, Çelo tha diçka që nuk para e dëgjojmë në bisedat televizive.

Gazetari e pyeti Marion, të birin e Zef Dedës nëse në shtëpi atij ja bën ‘zap’ Zefi apo gruaja dhe më pas u vëtëpërgjigj. “Jo për gjë, por unë vetë kam frikë nga gruaja!”- tha Mitro dhe të gjithë filluan të qeshnin.

 

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?

Komento

Komente

  • Nitro: 08/11/2018 17:23

    S'paska faj I gjori.Ajo qe ne foto u dukerka qe qenka shtrige

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Zëri i Amerikës: Spitalet në Shqipëri të mbingarkuar me pacientë të Covid-19