‘Kam respekt për të’, Greta Koçi flet për takimin me kryeministrin Rama: Më bëri përshtypje

‘Kam respekt për të’, Greta Koçi flet për takimin me kryeministrin Rama: Më bëri përshtypje

Dy motrat Koçi dhe kryeministri Edi Rama

Pak kohë më parë bëri xhiron e rrjetit takimi i dy këngëtareve Koçi me kryeminstrin Edi Rama. E ftuar në “Xing me Ermalin”, Greta foli për herë të parë për këtë takim. Këngëtarja u shpreh se i kishte bërë përshtypje sjellja e tij njerëzore, dhe thjeshtësia që kishte.

“Ç’ne që u bëre me Edi Ramën,”- e pyeti moderator Ermal Mamaqi.

“S’jam bërë me Edi Ramën. Ne bëmë një foto në plazh teksa ai ishte me gruan dhe me djalin e tij. Që nga ajo ditë gëzoj një repskte të veçantë për të nga ana njerëzore. Është shumë i sjellshëm dhe shumë artist,”- tha Greta. Kjo e fundit ka mbajtur postin e nënkryetares së Forumit Rinor të Partisë Demokratike, për katë vite. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?×

Lajmi i fundit

Osmani për vrasjen e policit në veri: Sulm ndaj Kosovës, e orkestruar nga Serbia

Osmani për vrasjen e policit në veri: Sulm ndaj Kosovës, e orkestruar nga Serbia