Kamufloheshin si turistë, zbardhet skema e trafikimit të drogës nga grupi shqiptaro-rumun

 

4 rumunët e arrestuar sot nga operacioni i policisë së Vlorë punonin për llogari të trafikantëve shqiptarë. Ata hiqeshin si turistë dhe duke marrë kampera luksozë dhe kryenin trafikimin e lëndës narkotike në drejtim të Greqisë por edhe më tej.


Lajmi kryesor:

Kamufloheshin si turistë dhe trafikonin kanabis drejt Greqisë me kampera, policia e Vlorës prangos 4 rumunë! Sekuestrohen 260 kg kanabis, 5 shqiptarë në kërkim (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Pylli i Pishporos në Fier prej 4 ditësh në flakë

Pylli i Pishporos në Fier prej 4 ditësh në flakë