Kandidati i Berishës e Metës për Vlorën takim me bizneset: Do të reduktojnë taksat dhe tarifat vendore

Kandidati i Berishës e Metës për Vlorën takim me bizneset: Do të reduktojnë taksat dhe tarifat vendore

Kandidati i Koalicionit " Bashkë Fitojmë ", Hysni Sharra u takua me biznese dhe banorë të Rajonit Nr.2 të qytetit të Vlorës.

Zemra e qytetit, një pjesë e bulevardit dhe unaza e tij, sipas Sharrës kanë plot qepena të mbyllur dhe biznese që punojnë për mbijetesë.  

Banorët dhe tregtarët dëgjuan programin e prezantuar nga kandidati Sharra për reduktimin e taksave dhe tarifave vendore, si dhe janë njohur me projektin e transformimit në infrastrukturë. 


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet vendore, kandidatët për kryebashkiakë kërkojnë votën dhe bëjnë premtime! Sako me banorët e Sukthit: Vijojmë investimet në infrastrukturë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi