FOTOLAJM/ Del në breg peshkaqeni 'dem' në bazën e Pashalimanit, peshon 200 kg

FOTOLAJM/ Del në breg peshkaqeni 'dem' në bazën e Pashalimanit, peshon 200 kg

Peshkaqeni dem i gjetur në breg të detit

VLORË- Disa qytetarë në Vlorë janë përballur me një pamja sa të frikshme aq edhe të çuditshme.

 Një peshkaqen gjysmë i gjallë ka dalë në breng. Sipas ekspertëve ai është i llojit peshkaqen dem dhe peshon rreth 200 kg.

Siç raporton gazetari Armand Xhelili, peshkaqeni ishte i verbër.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kafsha: 22/04/2021 16:42

    Gjynahe i shkreti vlonjatet lecka mutere që kane shkatërruare Floren dhe Faunën. Ptu jazëke!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

Sulmi me thikë në Francë, flet dëshmitarja: Ishte një moment tmerri

Sulmi me thikë në Francë, flet dëshmitarja: Ishte një moment tmerri