POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kapje për flokësh dhe këpucë kokës, plas sherri mes Nicky Minaj dhe Cardi B, reperja shfaqet me ballin e nxirë (Video)

Dy reperet Nicki Minaj dhe Cardi B

5 vjetori i eventit të “Harper’s Bazaar”, është kthyer në një fushë betejë për dy reperet e njohura ndërkombëtare. Bëhet fjalë për Nicky Minaj dhe Cardi B. Mes dy vajzave ka ekzistuar gjithmonë një ’luftë e heshtur’, por mbrëmjen e kaluar gjithçka i kaloi kufijtë.

Postim i bërë nga Cardi B

Pas sherrit, Cardi ka reaguar me një postim ku i drejtohet rivales së saj.  “Të kam lejuar të më bësh ‘diss’, të gënjesh për mua, t’u thuash artistëve të tjerë që nëse bashkëpunojnë me mua, nukd o të rrish më me ta. Por kur përmend fëmijën tim dhe mënyrën time të prindërimit, nuk e lejoj,”- shkruan ajo ndër rreshta.

Reperja Cardi B me ballin e nxirë

fl.mi.
Komento