Kapllanaj i përgjigjet Berishës: Ish-kryeministri i parë non-grata në histori, si del inati që Fieri është me Bashën

Kapllanaj i përgjigjet Berishës: Ish-kryeministri i parë non-grata në histori, si del inati që Fieri është me Bashën

Akuzat e bëra nga Sali Berisha se kishte fituar milionat gjatë qeverisjes së PS, nuk janë kapërcyer nga demokrati Agron Kapllanaj. Ai tha se Berisha nuk e pranon dot faktin që demokratët e Fierit janë me Bashën dhe shpik gënjeshtra e shpif si ordiner.

"Pasi dështoi me turp sepse demokratët e braktisën, Berisha tani sillet vërdallë si ish-politikani i korruptuar, si ish-kryeministri i parë non-grata për korrupsion në historinë e Shqipërisë dhe vetëm vjell vrer sepse nuk i del inati që Fieri është me të ardhmen dhe mbështet Lulzim  Bashën. Çdo ditë ai nxjerr gënjeshtra dhe shpifje të reja si një shpifës ordiner.  Por Berisha nuk e mban më dot peng as të ardhmen e PD-së dhe as të Shqipërisë. Ai është vetëm e shkuara e keqe e saj! Ne do punojmë fort derisa të sjellim një të ardhme më të mirë për demokratët dhe gjithë shqiptarët", shkruan Kapllanaj


Lajmi kryesor:

Berisha akuza Agron Kapllanajt: More milionat nga PS për ndërtimet te 5 maji! Demokrati: Ish-kryeministrit non-grata si del inati që Fieri është me Bashën! PD: Sulmet nga njerëz të tillë, të padëmshme


  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Votat e Zenelit ia kaluan Gështenjës, në pranga një nga komisionerët e shpallur në kërkim! 6 të tjerët në gjyq për masën, mungojnë avokatët, vijojnë bojkotin