Arbër Hajdari bëhet baba për herë të parë: Zoti na bekoi me një vajzë!

Arbër Hajdari bëhet baba për herë të parë: Zoti na bekoi me një vajzë!

Arbër Hajdari dha partnerja e tij, Vlera janë bërë prindër për herë të parë.

Ka qenë vetë Hajdari ai që ka konfirmuar këtë lajm të bukur për të gjithë ndjekësit e tij përmes një postimi, të shoqëruar me një foto në të cilën shihet së bashku me të bijën e porsalindur.

“Të dashur miq! Zoti na bekoi dje, duke më bëre mua baba dhe Vlerën, nënë të një vajze. Për këtë, falenderojmë Zotin dhe i kërkojmë që vajza jonë, të ketë jetë të gjatë, shëndet e risk në jetë. Uroj dhe lutem që çdo shqiptar të jetojë në harmoni, begati, i rrethuar nga dashuria e familjes”, shkruan Arbri bashkangjitur fotografisë teksa mban në krahë vogëlushen.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • tani: 12/01/2024 08:19

  urime..por dhe ti ne USA e paske lindur....urime

  Përgjigju
 • Bedriu: 12/01/2024 04:47

  Inshallah e shijon jeten dhe nuk i hap telashe SPAK-u Arabit dhe babes se tij, Cimit.

  Përgjigju
 • Qobani: 11/01/2024 23:28

  Argumentet na tregojn,Avdesi e freskon shpirtin,Namazi ashtë ushqim shpirtnor,dhe e mbron trupin nga shpirtat provokus,nëse vetë hoxhallart ja kan ba hyzmetin me përjetu KURANIN ja vlen ta argumentojn,kurgja nuk ashtë e përfundumen jeta po vazhdon

  Përgjigju
 • Urime: 11/01/2024 23:02

  Me jete te gjate

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Zyrtari i DASH kundër korrupsionit në Tiranë takon Dumanin e prokurorët e SPAK, Richard Nephew: SHBA-të janë të përkushtuara për t'i dhënë fund pandëshkueshmërisë

Zyrtari i DASH kundër korrupsionit në Tiranë takon Dumanin e prokurorët e SPAK, Richard Nephew: SHBA-të janë të përkushtuara për t'i dhënë fund pandëshkueshmërisë