Karantina e ëmbël e Jonida Vokshit, në muajin e tetë të pritjes së vogëlushes

Karantina e ëmbël e Jonida Vokshit, në muajin e tetë të pritjes së vogëlushes

Jonida Vokshi

Moderatorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi do të bëhen prindër për herë të parë.

Ajo është në muajin e tetë të pritjes së ëmbël dhe ka treguar se do të sjellë në jetë një vajzë.

Duket se moderatorja po e shijon në maksimum shtatzëninë e saj, pavarësisht se po qëndron gjatë gjithë kohës e izoluar në shtëpi.

Ditën e sotme, Jonida ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një pozë ku i duket barku i rrumbullakosur, teksa shijon rrezet e diellit.

Më herët, Jonida është shprehur tepër e lumtur që do të bëhet nënë, teksa festoi 34-vjetorin disa ditë më parë, tregoi se foshnja që po pret është dhurata më e bukur në jetën e saj.

Foto nga Jonida

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Lezhë/ Gjenden dhe asgjësohen 694 bimë kanabisi, ende nuk dihen autorët

Lezhë/ Gjenden dhe asgjësohen 694 bimë kanabisi, ende nuk dihen autorët