Përvjetori i katërt i martesës, Jonida Vokshi dedikim të veçantë partnerit

Përvjetori i katërt i martesës, Jonida Vokshi dedikim të veçantë partnerit

Jonida dhe Besniku

Katër vite më parë, moderatorja simpatike Jonida Vokshi dhe regjisori Besnik Krapin kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Katër muaj më pas, ata dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëheshin prindër për herë të parë.

Në këtë ditë të veçantë, Jonida zgjodhi të urojë partnerin e saj me një mesazh në rrjetet sociale. Përveç urimit, moderatorja ka ndarë edhe foton krah bashkëshortit të saj.

“Si sot 4 vjet më parë një nuse vetëm ka kërcyer që nga fillimi, deri në fund të dasmës. Gëzuar super rrubi dhe babi”.

Kujtojmë se çifti janë prindër të dy fëmijëve, vajzës së tyre Emi dhe djalit i cili pak muaj ka ardhur në jetë, Ian.

1/2
M.T/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

'Tre lojtarë s'duhet të ishin në fushë', Arbër Abilaliaj: Kam rezerva për arbitrimin

'Tre lojtarë s'duhet të ishin në fushë', Arbër Abilaliaj: Kam rezerva për arbitrimin