Kastro Zizo së shpejti sërish baba! Moderatorja i zbulon 'surprizën' e emrit të bebit (VIDEO)

Kastro Zizo do të bëhet së shpejti sërish baba. Në një lidhje skype me gazetaren Suada Daci, ku ka folur për albumin e tij më të ri "Koronavirus", ai flet edhe për emrin e bebit. 

I pyetur nëse do të jetë një emër i përafërt me Koronavirus apo covid-19, ashtu si shumë njerëz të gjithë botën po e bëjnë trend vendosjen e emrit të fëmijës së tyre, Kastro me shaka shprehet se është dicka e përafërt. 

-Mos më thuaj që bebin do ta quash Covid? 

"Më vjen keq që ma zbulove surprizën, por me pak modifikim, kova. Po cjanë këto. Të gjitha ata që do lindin t 'ua vëmë turbekuloz apo SIDA", shprehet me shaka këngëtari. 

Por ai thotë se emri i bebit është mirëmenduar nga ai dhe nëna e fëmijës dhe zbulon se do jetë një emër me peshë. 

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 12:05
‘Shpërthen’ Kastro Zizo: Emisionit tim ‘iu pre koka’, sot kemi më shumë nevojë për programe argëtuese (VIDEO)

Këngëtari dhe moderatori një programeve argëtues të mbrëmjeve. Kastro Zizo ka folur për mbylljen e programit të tij “Late Night Shoë”.

Ai thotë nuk e kupton ndërprerjen e emisionin e tij, në një kohë kur njerëzit kanë më shumë nevojë për programe argëtuese.

“Unë mbylla kotratën me një media tjetër dhe diku para një muaji do të filloja transmetimin e “Late Night shoë”është një format që mua më del natyrshëm, por iu dha prioritet informacionit. Edhe këtë pjesë nuk e kuptoj dot. Në këto kohë prioritetesh, gazetarët janë, nuk e kuptoj pse duhet tu ‘pritet koka’ programeve argëtuese, kur në këtë kohë ato duhet të jenë më shumë për njerëzit”, thotë Kastro Zizo.

D.M./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Uku: 07/04/2020 13:16

    Ne kete situate pandemije qenka nje lajm i rendeshishem ne portal!Kastro behet me femije te dyte,besoj se gjate karantines dote kete shume kastro baba.Mesiguri qe Kryeministri dot gezohet per shtim te popullsise,duke e shperbly me cek te parin e shpise.Kastro mesaduket ja rruja ca para qeverise ne kohen e pandemise.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Momenti kur diga në Kherson hidhet në erë, videoja që po qarkullon online

Momenti kur diga në Kherson hidhet në erë, videoja që po qarkullon online