Kastro Zizo tradhton LSI-në për PS-në, i bashkohet fushatës së Veliajt

Pas personazheve të tjerë të show bizit, në radhët e Partisë Socialiste është shtuar edhe Kastro Zizo, i cili për shumë vite ka milituar tek LSI.

Kastro u pa ditën e sotme në një takim të Partisë Socialiste në krah të Erion Veliajt dhe Sadri Abazit në njësinë 4.

Edhe unë dua të jem brenda njerëzve që janë po aq dinamik sa unë. Suporti im është maksimal dhe jo vetëm. Shumë nga ata njerëz në një projekt artistik që jam suportuar, kishin bindje të djathta. Kur secili është ndjerë i ngopur, ka reflektuar me veten, ore dale, këtë që kisha nevojë, ky po ma jep edhe pse s’ështw e partisë time. Suporti është maksimal. Lal, ti e di që jam njeri i surprizave, është kollaj të bësh biznes në Shqipëri. Unë arrita që të kem brandin tim të çantave, lali kjo është një dhuratë për ty. Faleminderit shumë dhe fitore!“, tha ndër të tjera Kastro.

Ndërsa Veliaj në fjalën e tij falënderoi Kastron që iu bashkuar Partisë Socialite.

Falenderoj Kastron që u bashkua me familjen tonë" tha Veliaj.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Akrepi: 08/10/2020 11:03

  Sigurisht nukse mund ti botoni kritikat qe s'ju interesojne . Mirpo ka ca rregulla ; kur kritika nukse ka ofeza , tjetersime te se vertetes , atehere duhet botuar . Ne te kundert , artikujt e botuar , jane miratuar padrejterisht , dhe per interesa ekonomike ,ashtu sic jane leviziet e interesaxhinjeve , te trajtuara nga shkrimi i me siperm .

  Përgjigju
 • Tedi: 08/10/2020 09:04

  Me falni po ky kastro cfare profesioni ka dhe kush jane meritat e tij ne shoqerine shqiptare .? Apo ne shqiperi po dole ne tv je koke e madhe. Cfre modeli po jepni o njerez per kete rini.

  Përgjigju
 • Piano: 08/10/2020 07:28

  Po ca i duhet kujt ky apo eshte model i Lali Erit

  Përgjigju
 • Socjalisti i vertet: 08/10/2020 06:41

  Ja ku eshte kafandisur e majta me Erjon Velillatet e fiqeve mer mbeturinat e L S I e leshelijes dhe ja con Edi Tames per te fituar zgjedhjet e 25 Prillit,me zizet dhe edepsiset e ketij vendi qe dine vetem te vjedhin dhe te pasurohen ne kurriz te popullit fukara.Zizi i dikuresh ishte makine e mire e kohes bente pune goxha,ndersa sot zizat e Leseise levizinnsa majtas e djathtas gjejne strehe tek te majtet paskrupull sic eshte dhe Erjon Velija qe i ben qefin rames me Zizat e koptuat qe dote fitoj 25 prillin.Nje nga shkaqet e mos fitimit zgjedheve te 25 prillit jeshte bashkpunimi me njerzit e deshimit qe skane lidhje fare me te majten.Nje ata krijone paknaqesi e pasiguri te tmajtes ne zgjedhjet e priteshme te 25 prillit.Me keto veprime qe ben Rama duke besuar tek Erjan velia e te tjere ne PS qe ne kurriz te majtes kerkojne te bejn karjer te pameritiar pove cojne partin socjaliste dhe vete Kryeministrin Rama ne nje qorrsokak,duke i cuar disfaten e humbjes te dera e shtepise sic e psoje Berisha ne vitin 2013.Me gjithate te presim rezultatin e 25 prillit me Kastro Zizion

  Përgjigju
 • Obobo: 08/10/2020 01:21

  Po she ti u bashkove o kengetar bythe lepi bytha tashti droge

  Përgjigju
 • Shukriu: 08/10/2020 00:26

  Ahh sa mall kam ahh ...

  Përgjigju
 • LORA: 07/10/2020 23:12

  Brejtesit lesh-e-liste po demostrojne nevojen e ankorimit ne nje anije tjeter,me te sigurt per mbijetesesn e tyre. Po E.Velija per cfare i do qe i afron keta brejtes???

  Përgjigju
 • Artisti: 07/10/2020 22:14

  Hajde cfar prurje

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Zelensky takim urgjent me këshillin e sigurimit pas shpërthimit të digës

Zelensky takim urgjent me këshillin e sigurimit pas shpërthimit të digës