‘Shpërthen’ Kastro Zizo: Emisionit tim ‘iu pre koka’, sot kemi më shumë nevojë për programe argëtuese (VIDEO)

Këngëtari dhe moderatori një programeve argëtues të mbrëmjeve. Kastro Zizo ka folur për mbylljen e programit të tij “Late Night Shoë”.

Ai thotë nuk e kupton ndërprerjen e emisionin e tij, në një kohë kur njerëzit kanë më shumë nevojë për programe argëtuese.

“Unë mbylla kotratën me një media tjetër dhe diku para një muaji do të filloja transmetimin e “Late Night shoë”është një format që mua më del natyrshëm, por iu dha prioritet informacionit. Edhe këtë pjesë nuk e kuptoj dot. Në këto kohë prioritetesh, gazetarët janë, nuk e kuptoj pse duhet tu ‘pritet koka’ programeve argëtuese, kur në këtë kohë ato duhet të jenë më shumë për njerëzit”, thotë Kastro Zizo.


Lajmi kryesor:

Kastro Zizo së shpejti sërish baba! Moderatorja i zbulon 'surprizën' e emrit të bebit (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Në Itali dorëzohen dhe pranojnë 'humbjen' në tribuna: Ka 'pushtim' shqiptarësh, ne me Del Pieron

Në Itali dorëzohen dhe pranojnë 'humbjen' në tribuna: Ka 'pushtim' shqiptarësh, ne me Del Pieron