KATAR 2022/ Momenti që po shokon tifozët, Cristiano Ronaldo nxjerr diçka nga pantallonat dhe e konsumon gjatë ndeshjes me Ganën (VIDEO)

Cristiano Ronaldo

Portugalia fitoi dje 3-2 kundër Ganës në grupin H të Kupës së Botës. Në ndeshjen debutuese të luzitanëve në këtë event, nuk mund të mungonte goli i Cristiano Ronaldos. Veç shpalljes si njeriu më i mirë i ndeshjes, CR7 po bën xhiron e medieve edhe me një gjest të bërë gjatë 90 minutave.

Ylli dhe kapiteni i Portugalisë është filmuar duke kontrolluar poshtë pantallonave të tij, teksa ka nxjerrë diçka që më pas e ka konsumuar. Një veprim i tillë ka bërë xhiron e mediave, me tifozët që janë konfuz për veprimin e CR7.

×

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale