Kate Middleton shfaqet në publik për herë të parë pas diagnozës me kancer

Kate Middleton shfaqet në publik për herë të parë pas diagnozës me kancer

Kate Middleton

Princesha e Uellsit, Kate Middleton është shfaqur ditën e sotme në publik pas diagnozës së kancerit. Katë i është  bashkuar familjes mbretërore për të festuar ditëlindjen zyrtare të Mbretit Charles III.

Ajo ishte së bashku me princ William dhe me tre fëmijët e saj, Princin George, Princesha Charlotte dhe Princin Louis.

Kate kishte zgjedhur të vishte një fustan të bardhë me një fjongo të me vija të zeza dhe të bardha.

Paraqitja e Princeshës së Uellsit në Trooping the Color vjen pasi ajo konfirmoi me anë të një postimi në rrjetet sociale se do të merrte pjesë në ceremoni, duke theksuar se do t'i duhen muaj për tu rikthyer plotësisht.

1/2
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Sulmi ndaj Trump, agjentët e kishin pikasur atentatorin jashtë tubimit

Sulmi ndaj Trump, agjentët e kishin pikasur atentatorin jashtë tubimit