Keisi përlotet para Luizit pas rrëfimit të Lorencit: Nuk kam qenë e lidhur! Do dal shumë e shëmtuar

Keisi përlotet para Luizit pas rrëfimit të Lorencit: Nuk kam qenë e lidhur! Do dal shumë e shëmtuar

Keisi Medini

Pas rrëfimit të Lorencit së ka pasur një histori me Keisin jashtë shtëpisë së Big Brother, ajo është ndjerë e lënduar. Ndonëse qëndroi e fortë në spektakël, në përfundim shpërtheu në lot dhe pranë saj ishte Luizi.

Ai kërkoi të dinte më shumë rreth asaj që Keisi ndjente dhe i shprehu se do e ketë gjithmonë mbështetje.

Luizi:…me të dëmtu Lorenci.

Keisi: Nuk e kam për atë.

Luizi: Po për çfarë…demek po të del nami se ke qenë e lidhur me atë?

Kejsi: Nuk kam qenë e lidhur… por tani ti kur futesh këtu brenda… se unë do dal shumë shëmtuar.

Luizi: Po pse s’e ke menduar këtë gjë?

Keisi: Po nuk e kam menduar.

Luizi: Pse s’ke ardh të më thuash mu.

Keisi: Po ça të vija të të thoja…seriozisht e ke?

Luizi: Po.

Keisi: Nuk do doja që të hapej fare si temë, nuk kam pasur dëshirë.

Luizi: Mos u mërzit, se më shumë më është dhimt mu se ty. Nuk ia vlen me qa. Të më kishe thënë moj Keis, ti e di që të du fort.

Keisi: E di, po nuk kam dasht.

Luizi: Unë jam djalë vetë, jam lojtar vetë, loz fort…e di se pse e ka thënë.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Begaj dhe Zonja e Parë festojnë me fëmijët e ushtarakëve në misione paqeruajtëse, fëmijë të shtëpisë së foshnjës dhe fëmijë të stafit të Institucionit të Presidentit 

Begaj dhe Zonja e Parë festojnë me fëmijët e ushtarakëve në misione paqeruajtëse, fëmijë të shtëpisë së foshnjës dhe fëmijë të stafit të Institucionit të Presidentit