Lorenc Hasrama pranoi që ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Do t'a tërheq veshin kur të vish në shtëpi

Lorenc Hasrama pranoi që ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Do t'a tërheq veshin kur të vish në shtëpi

Sabiani, Keisi dhe Lorenci

Ashtu siç ishte përfolur në rrjet, Lorenc Harsami konfirmoi mbrëmjen e kaluar se ka qenë në një lidhje me Keisi Medinin, vajzën e Sabianit. Vetë Sabiani e pati mohuar që ata të kenë pasur një lidhje, ndërsa pas deklaratës së Lorencit ai ka bërë një reagim në rrjetet sociale.

Sabiani shkruan se ‘bespremat’, duke iu referuar këtu Lorencit, po kërkojnë të marrin vëmendje nga Keisi, e ndërsa thotë se vajzës së tij do t’i tërheqë vëmendjen pasi të lërë Big Brother dhe të shkojë në shtëpi.

”Princesha e babos jashtë nga ajo shtëpi, bespremat duan të marrin vëmendje prej teje, kësaj radhe nuk futem më aty të pres jashtë të tërheq veshin gjithësesi je gjëja më e shtrenjtë e babos”.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Xxxxxx: 26/03/2023 16:41

    Pun camesh….

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Albini and friends, rrënjët politike të anti-amerikanizmit “shqiptar”

Ylli Pata: Albini and friends, rrënjët politike të anti-amerikanizmit “shqiptar”