Lorenci e pranon për herë të parë: Po, kam qenë i lidhur me Keisin! Si reagoi Kristi?

Lorenci e pranon për herë të parë: Po, kam qenë i lidhur me Keisin! Si reagoi Kristi?

Prej kohësh në media po përflitej se Lorenc Hasrama dhe Keisi Medini kanë qenë në një lidhje, dhe të gjitha këto dyshime ka qenë vetë këngëtari që i ka shuar mbrëmjen e kaluar në Prime-n e Big Brother.

Lorenci pranoi për herë të parë se ka patur një histori me Keisin, për të cilën nuk dha detaje. Megjithatë ai e bëri të qartë që mes tyre ka patur një lidhje dhe kjo deklaratë e habiti jo pak Keisin. Kjo e fundit preferoi të mos flasë duke i qëndruar të njëjtave gjëra që tha Lorenci, ndërsa shtoi se ishte habitur nga ky i fundit.

Lorenci: Unë me Keisin kemi dalë, në fillim në shoqëri. Arsyen pse jemi shkëputur e dimë vetëm unë dhe Keisi. E respektoj deri në fund. Këtë gjë e dinë edhe jashtë, njerëzit që na njohin. Nuk doja ta bëja të madhe, nuk doja që kjo histori të dilte dhe e kam kërkuar që të mos dalë. Nuk mendoj se kam ndikuar në krisjen e marrëdhënies së Keisit me Kristin. Unë e Keisi kemi një raport shoqëror, asgjë më shumë.

Kristi: Unë kam respekt për Keisin dhe ka të drejtën të shkojë pas marrëdhënieve që do. Kemi mbyllur ça kishim. Lorenci më duket garip dhe i lezetshëm. Nuk kam asnjë hatërmbetje. Kemi mbyllur çdo gjë me dinjitet.

Keisi: Unë nuk e dija që Lorenci ka folur për atë që kemi pasur. Pyetja ime është Lorenci pse ka folur.

Arbër: Më duket gjest i ulët që këtë gjë e thua në dhomën e rrëfimit. Mendoj që kjo është ajo që ke dashur, e ke bërë me qëllim, tani që po flasim ti po merr kohë në Prime, që për mua është gjithashtu një nga arsyet pse e ke thënë. Këtë gjë mund ta diskutoje edhe me Keisin, mund ta merrje te dhoma e rrëfimit.

Lorenci: E kam bërë sepse e para e dinin edhe njerëz të tjerë nga jashtë, e dyta sepse nuk doja që batutat që kam bërë me Keisin të konsiderohen si informacione nga jashtë.

Kujtojmë që lidhjen e tyre, e pati mohuar babai Keisit, Sabiani.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Dualizmi i djalit të Joe Biden, drogë, poza lakuriq dhe prostituta! Çfarë u zbulua nga fotot që bënë xhiron e rrjetit nga jeta e shthurur e Hunter Biden

Dualizmi i djalit të Joe Biden, drogë, poza lakuriq dhe prostituta! Çfarë u zbulua nga fotot që bënë xhiron e rrjetit nga jeta e shthurur e Hunter Biden