Kejsi Medini u eleminua nga BBV, reagon Sabiani: E nxorët ëngjëllin tim pasi iu bë jeta telenovelë

Kejsi Medini u eleminua nga BBV, reagon Sabiani: E nxorët ëngjëllin tim pasi iu bë jeta telenovelë

Banori që u eliminua në Big Brother VIP Albania spektaklin e kaluar ishte Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit

Këngëtarja ka lënë përfundimisht garën, duke hequr dorë nga çmimi i madh prej 100 mijë eurosh.

Ajo ishte në nominim me disa konkurrentë të tjerë si Bledi Manen, Luiz Ejllin, Jori Dellin, Elvis Pupën dhe Nita Latifin.

Për Sabianin, largimi i Keisit nga loja është një vendim që u mor pasi jeta e së bijës u kthye në telenovelë dhe nuk beson se e largoi publiku. Megjithëse shprehet se është i lumtur që ajo u kthye në shtëpi.

“E nxorët engjëllin tim pasi jeta iu bë telenovelë, nuk besoj se e ka nxjerr publiku. Gjithsesi i lumtur që më është kthyer në shtëpi”, u shpreh ai.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

EKSKLUZIVE/ DASH për Report Tv: Gati të punojmë për asociacionin në veri, Kosova të dorëzojë draftin! Të përafrohet me Kushtetutën

EKSKLUZIVE/ DASH për Report Tv: Gati të punojmë për asociacionin në veri, Kosova të dorëzojë draftin! Të përafrohet me Kushtetutën