Sabiani largohet nga Big Brother VIP, por ja çfarë kishte për t’i thënë Kristi

Sabiani largohet nga Big Brother VIP, por ja çfarë kishte për t’i thënë Kristi

Sabiani dhe e bija

Sabiani është i eliminuari i mbrëmjes së sotme në Big Brother VIP. Këngëtari ka lënë shtëpinë pas 10 ditësh. Ai nuk e priti aspak keq këtë vendim dhe doli i buzëqeshur.

Pasi takoi banorët dhe vajzën e tij, Keisin, Sabiani në fund takoi dhe puthi në ballë Kristin.

"Mos u mërzit, e kemi në kontroll", i tha Kristi Sabianit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Rama publikon videon nga Spitali i ri i Sëmundjeve të Brendshme: Një tjetër investim që rrit standardet e kujdesit shëndetësor

Rama publikon videon nga Spitali i ri i Sëmundjeve të Brendshme: Një tjetër investim që rrit standardet e kujdesit shëndetësor