Kënga e Morena Tarakut është e vjedhur? Zbuloni këngën e ngjashme

Kënga e Morena Tarakut është e vjedhur? Zbuloni këngën e ngjashme

Morena Taraku

E cilësuar si një nga femrat që vishet me rrobat më të shtrenjta nga femrat e shoëbizit dhe vetëm pak ditë pas lajmit se Morena Taraku është në një lidhje me miliarderin nga Teherani, këngëtares duket sikur s’do ti ndahen mediat rozë.

Është pikërisht kënga e fundit që këngëtarja ka publikuar së fundmi në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj PM, me titull “Femnat”, këngë e cila është shumë e ngjashme me një këngë tepër të pëlqyer spanjolle me titull “Sua Cara”.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Ukraina merr 10 variante suedeze të tankeve Leopard

Ukraina merr 10 variante suedeze të tankeve Leopard