POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Këngëtarja Filloreta Raçi nderohet me çmimin e “Mirënjohjes” (Foto)

Këngëtarja Filloreta Raçi

Këngëtarja shqiptare Filloreta Raçi është nderuar ditën e sotme me çmimin e “Mirënjohjes” nga Komuna e Prishtinës. Reperja e njohur si Fifi, e ka dnarë lajmin e mirë me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

“Për kontributin shumëvjeçar në ngritjen e urave të bashkëpunimit dhe forcimin e lidhjeve mes Kosovës e Shqipërisë në aspektin, arsimor, kulturor, artistik, social, edukativ dhe shkëmbimin e përvojave në krijimin e lidhjeve të qëndrueshme,”- shkruhet në çmimin që Fifi postoi në instastory.

Këngëtarja ndihet vërtet krenare për veten e saj në këto momente!

Postim i bërë nga Filloreta Raçi në Instastory

fl.mi.
Komento