Fifi feston 1-vjetorin me Adis Patushin: 1 vit më parë unë i premtova vetes dashurinë tënde pavarësisht atyre gabimeve të vogla tuat që unë i di..

Fifi feston 1-vjetorin me Adis Patushin: 1 vit më parë unë i premtova vetes dashurinë tënde pavarësisht atyre gabimeve të vogla tuat që unë i di..

Fifi dhe partneri i saj

Këngëtarja e njohur Fifi dhe Adis Patushi kanë festuar 1 vjetorin e marrëdhënies së tyre të dashurisë. Në këtë ditë të veçantë për çiftit, Fifi i ka dedikuar një urim “nanushit” të saj  në instagram ku i shpreh dashurinë në mënyrën që ajo di shumë mirë ta bëj duke qenë e bindur në marrëdhënien që kanë krijuar me njëri-tjetrin.

Krahas një fotoje në Instagram, këngëtarja ka shkruar:

“Sot 1 vit më parë të kam bërë timin .. sot 1 vit më parë ti kishe frikë qe unë s’do jem e jotja .. e sot 1 vit më parë unë i premtova vetes dashurinë tënde pavarësisht atyre gabimeve të vogla tuat që unë i di..

që dashuria ime për ty veç do rritet ma shumë e do mundohem mos të të zhgënjej për këtë të jesh i bindur e të betohem në dashurinë tonë . Të Dua Nushi!! #1stanniversary”,  shkruan Filloreta Raçi në llogarinë e saj në instagram

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

'Humbja në derbi na shkundi', Stefano Pioli: Juventusi favorit për titullin

'Humbja në derbi na shkundi', Stefano Pioli: Juventusi favorit për titullin