Kërcënohet zëvendësministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme Zafir Berisha

Zafir Berisha

Zëvendësministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme të Kosovës Zafir Berisha është kërcënuar dhe tanimë rasti po hetohet nga policia në Kosovë, raportojnë mediat vendase.  Lajmin për kërcënimin e Berishës e ka konfirmuar Ministria e Punëve të Brendshme përmes një komunikate për median.

“Ministria e Punëve të Brendshme, konfirmon se zëvendësministri i MPB-së që  është kërcënuar dhe ka hapur rast në polici, është z. Zafir Berisha”, thuhet në reagimin e MPB’së.

Ndërkohë, MPB ka hedhur poshtë lajmin që u raportua në media se është kërcënuar zëvendësministri Ildiray Bayram.

S.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që kandidatët për deputetë të jenë nga e njëjta zonë ku caktohen?

Komento

Komente

  • Arbëri: 26/11/2020 18:13

    Ky është një m... muti...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rritet numri i infektimeve dhe viktimave nga COVID-19 në Kosovë/ 392 raste të reja dhe 6 persona humbën jetën në 24 orët e fundit