Kërcënoi me kaçavidë dy vëllezërit dhe u grabiti makinën, nuk zgjat shumë arratia e të riut shqiptar në Itali! Policia e kap nëpërmjet sistemit GPS

Kërcënoi me kaçavidë dy vëllezërit dhe u grabiti makinën, nuk zgjat shumë arratia e të riut shqiptar në Itali! Policia e kap nëpërmjet sistemit GPS

Foto ilustruese

Një 27 vjeçar shqiptar është arrestuar në Perugia të Italisë ku vodhi një makinë, duke kërcënuar me kaçavidë dy vëllezër dhe më pas tentoi të arratisej.

I riu shqiptar ka sulmuar dy persona në parkingun e një qendre tregatre dhe u ka kërkuar që të zbrisnin nga makina. Pasi ka marrë makinën, shqiptari është arrstisur nga qendra tregtare por nuk ka zgjatur shumë arratisja e tij pasi makina ishte e pajisur me një sistem përgjimi GPS.

Pasi policia gjurmoi vendndodhjen e makinës, arrestuan të riun i cili më pas u dërgua edhe në spital ku mori trajtimin mjekësore për dëmtimet që kishte marrë pas përplasjes fizike me dy vëllezërit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Krim makabër në Spanjë, 40-vjeçari shqiptar i pret fytin me gotë një spanjolli pas një sherri në lokal! Largohet i qetë me duart me gjak: S’kam bërë asgjë

Krim makabër në Spanjë, 40-vjeçari shqiptar i pret fytin me gotë një spanjolli pas një sherri në lokal! Largohet i qetë me duart me gjak: S’kam bërë asgjë