Kërcënoi me thikë dhe dhunoi fizikisht gruan, vihet në pranga 41-vjeçari

Foto ilustruese

Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia e Matit pasi ka kërcënuar dhe dhunuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Policia njofton se është vënë në pranga shtetasi GJ.L, banues në Klos.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

I pyetur për rritjen e inflacionit në SHBA, Joe Biden ofendon rëndë live gazetarin!(VIDEO)