Këshilli Politik, mbërrin Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili

Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili

1590851315_Screenshot2.jpg

 Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili

Të fundit që kanë mbërritur në Pallatin e Kongreseve për të nisur mbledhjen për Reformën Zgjedhore janë Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili nga opozita jashtëparlamentare. Reforma Zgjedhore është në orët e fundit të afatit të saj.


Lajmi kryesor:

S'ka 'tym të bardhë'! PD-LSI: PS saboton çdo propozim tonin! Gjiknuri: Teknologjia e administrata zgjedhore na ndajnë! Hajdari: S'kuptoj Bashën që do Ramën perandor


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?×

Lajmi i fundit

John

10 mijë euro kush jep informacion për arrestimin e Talo Çelës! Në arrati për grabitjen e Rinasit, organizoi atentatin e dyfishtë në Durrës