z

Këta fëmijë u bënë të famshëm para se të mbushnin dhjetë vjeç (Video)

Shumë fëmijë merren me modelim dhe aktrim para se të fillojnë mirë shkollën. Me bukurinë apo talentin e tyre ata arrijnë të bëhen të famshëm dhe të kenë llogari bankare prej disa mijëra dollarësh.

Pas të gjithave, industria e argëtimit është mirë në dijeni të ndikimit që fëmijët e vegjël dhe apelit që ata mund t’i japing publikut të gjerë, prandaj edhe kërkimi për talente të rinj dhe të rinj nuk ndalet kurrë.

Krahas kësaj kategorie të fëmijëve, është edhe ajo me fëmijët e famshëm të cilët që nga dita e parë e jetës së tyre patën vëmendjen e publikut për shkak të prindërve të tyre të famshëm. psh: fëmijët e familjes Kardashian apo Beckham.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme për të zbuluar se kush ishin fëmijët të cilët u bën të famshëm para se të mbushnin 10 vjeç.

Kliko këtu për të parë videon:

  • Sondazhi i ditës:

    Armët që sjellin vrasje! A duhen ndëshkuar më ashpër poseduesit e tyre?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vrua me thikë 33 vjeçarin në Durrës, autori shfaqet i penduar: Nuk duhet ta kisha bërë, por më fyeu dhe qëlloi me grushte, u vetëmbrojta