Kiara ‘braktis’ Luizin, shtrihet te krevati i saj dhe bisedon me Oltën: S’po na zinte gjumi se iku Maestro

Kiara ‘braktis’ Luizin, shtrihet te krevati i saj dhe bisedon me Oltën: S’po na zinte gjumi se iku Maestro

Kiara dhe Olta

Pak ditë më parë, Kiara kërkoi një dëshirë nga Vëllai i Madh, duke qenë se ishte një nga fitueset e lojës me imitime. Ajo kërkoi një suitë të veçantë që të flinte me Luizin. Por dje u vu re njw braktisje nga ana e Kiarws e cila shkoi të shtrihej në dhomën e saj, atje ku ndodhen edhe banorët e tjerë.

Ajo u shtri në krevat dhe i tha Oltës se nuk po e duronte dot gërhimën e Luizit, ndaj erdhi aty të flinte. Olta nga ana tjetër, i tha Kiarës që t’i vendoste Luizit aparatin që ai përdor për frymëmarrjen, duke qenë se atë e bezdis shumë gërima e tij.

Teksa po bisedonin në orët e para të mëngjesit, dy vajzat u shprehën se ato nuk po i zinte gjumi, për shkak të largimit të Maestros.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Luisi: 21/03/2023 13:15

  Nuk di por vec ne shqiperi me deformime te renda te shoqerise mbi normat dhe vlerat mund te beje hajer nje shpellar si luisi. BBV duhet ta kete bo oferten e cmimit qe ne fillim ketij fshatarit se per fajet e pafalshme te ketij i bertet te gjitheve pa lidhje ose me mire alla Shqipstani

  Përgjigju
  • Shqiptare e drejrë: 21/03/2023 17:20

   E vërtetë, a ka një pikë ku me e pëlqy kët Luisin nuk e kuptoj. As mund ta duash as ta respektosh. Barbon. E pëlqejnë ata që kanë probleme në jetën e tyre. E vërteta është që në realitet nuk e pëlqejnë fare, njerëz për së mbari që i takojmë rrugëve. Thjesht ata që e duartrokasin kanë nevojë për të qeshur dhe Luisi ja u ofron dhe zhurmojnë ata fansat. Luisi barbon, llapaqen, mashtrues e gënjeshtar, i paedukatë, i pabesë...gjithë të këqiat i ka. Ka talent për këndim e llapa llapa

 • oni: 20/03/2023 21:08

  po kjara eshte super buce po e perdor per qellimet e veta luizin.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Tensionet në Kosovë,  Stresi ‘shpërthen’ ndaj serbëve, i gatshëm të shkojë në veri: Le të vinë k*rvat se gati na kanë

Tensionet në Kosovë,  Stresi ‘shpërthen’ ndaj serbëve, i gatshëm të shkojë në veri: Le të vinë k*rvat se gati na kanë