Kiara prezanton linjën e saj të rrobave të banjos, Zhaklin Lekatari e ironizon: Kruajtëset e dhëmbëve së shpejti në tregun shqiptar

Kiara prezanton linjën e saj të rrobave të banjos, Zhaklin Lekatari e ironizon: Kruajtëset e dhëmbëve së shpejti në tregun shqiptar

Zhaklina dhe Kiara

Koleksioni i ri i rrobave të banjos nga Kiara Tito është komentuar gjerësisht në rrjet dhe veçanërisht nga opinionistja e “Big Brother Vip”, Zhaklin Lekatari e cila duket se ka ironizuar iniciativën më të fundit të moderatores.

Ditën e djeshme Kiara Tito prezantoi projektin e saj të ri, linjën e rrobave të banjos, të cilat u komentuan sa pozitivisht aq edhe negativisht.

Shumë ishin komentet suportive, mirëpo kishte dhe nga ana që u tallën apo e ironizuan moderatoren.

Një prej tyre duket se është dhe opinionistja e “Big Brother Vip Albania 2”, Zhaklin Lekatari. Ditën e sotme, ajo ka postuar një foto të një pakoje kruajtëse dhëmbësh, ku duket se ironizon Kiarën, duke thënë se do hedhë në treg këtë produkt.

“Kruajtëset e dhëmbëve, Zhaklin Lekatari. Soon në tregun shqiptar”-shkruan Zhaklina.ra

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 03/07/2023 01:54

  Shume V.I.P.ne bote merren me investime te tilla duke filluar qe nga parfumet e deri te restorantet,ose perkrahin o bejne reklama per firma te tjera,menyre e mire per te fituar me shume.Nuk perkrah asnjeren nga keto te dyja,por duke pare fotot e tyre prane njera-tjetres e kuptoj ironine e Lekatarit qe vjen nga frustimi.

  Përgjigju
 • Kozeta: 03/07/2023 01:43

  Bravo Kiara,me pelqejne shume vajzat punetore kembengulese, me kembe ne toke ,te zgjuara te cilat marin persiper inisiativa biznesi.Linja e rrobave te banjes me pelqeu shume dhe te uroj shume suksese yll.Meriton shume per miresine qe percjell.Urime ,urime.Edhe artisja jone e madhe Vace Zela nga Lushja ishte o njerez qe komentoni,vendlindjen e Kiares por eshte krenaria jone.Suksese edhe nje here o vajze e edukuar

  Përgjigju
  • Bobi: 04/07/2023 07:43

   Bravo.Kozeta, duket njesoj sikur ta kete shkruar Kiara..

 • Elton: 02/07/2023 19:37

  eeee as nëbpun tënde stë lën…po çpun ke ti që i thua kruajtsevdhëmbësh????e ke par veten që je si tranvestite???????????????

  Përgjigju
  • Qeshu!: 03/07/2023 14:05

   Zhaklina duket si homo!

  • Zoja Strid: 02/07/2023 22:38

   Po Kjo eshte me e pa ftyre se e pa ftyra! Zhaklina e ndyen shqiptarin kudo qe shkon dhe cka do qe thot! Eshte nji idiote komplet!!!

 • Festimr: 02/07/2023 17:12

  O njerez pse jeni kaq negativ dhe bullizues,Kiara ta punosh gezuar linjen e re te rrobave te banjes.

  Përgjigju
  • Boss: 11/07/2023 12:35

   I lala nga fshati pse bën si e zgjuar sepse nuk merr vesh dhe un smarr vesh nga moda dhe prandaj sflas dhe realizimi s'është të ofendosh apo bullizosh dhe nuk besoj t'a ketë hapur pa një stiliste dhe ti që thuaj që ajo sdi të lidhur 2 flaj ti që je pa shkoll mos e hap shum

  • Lala: 02/07/2023 17:35

   Jo negativ e as bullizues.jemi realist.qe do te thote kjo duhet te punesoj nje stiliste e para e Pune's.e dyta I duhet eksperienc te cilen kjo se ka.dhe e treta linj rroba banjoje ne Shqiperi? Hahahahah Kiara QE SDI te lidhi Dy fjal.nejse urime

 • Diana: 02/07/2023 14:32

  Per zotin shum fallco,u bo kjo me bo linje, kopjacja nga lushnja.????

  Përgjigju
 • xhoni: 02/07/2023 14:05

  Hahahahahah eshte e madheeee, me pelqen shume Zhaklina ????????????

  Përgjigju
  • Poeti: 03/07/2023 12:33

   Po ben gojore te studiuara

 • elma: 02/07/2023 13:08

  amon mi kush po e shikon linjen e kesaj debiles lushnjes.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gola, kartona dhe tension! Tirana 1-1 Partizani, bardheblutë 14 muaj pa fitore në derbi

VIDEO/ Gola, kartona dhe tension! Tirana 1-1 Partizani, bardheblutë 14 muaj pa fitore në derbi