POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

‘Kishim mbetur te leximi mbrapsht’, Olti Curri kapet sërish me Luana Vjollcën, por përdor Ledri Vulën (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca, blogeri Olti Curri dhe këngëtari Ledri Vula

Olti Curri është një nga blogerët më të njohur shqiptarë. Ai është gjithashtu shumë aktiv në rrjetet sociale ku shpesh shpreh ‘pa doreza’ mendimin e tij për shumë personazhe të famshëm.

Këtë radhë blogeri është kapur sërish me moderatoren Luana Vjollca. Nisur nga një foto e Ledri Vulës ku këngëtari shihet duke lexuar, Olti Curri është shprehur i kënaqur pasi sipas tij kishim mbetur që nga koha e Luanës që lexonte mbrapsht.

Foto e publikuar nga Olti Curri

 “Respekte edhe për dizajnerin që ka sygjeruar librin, sepse ngjyrat e kopertinës rrinë shumë bukur në foto,”- shkruan Curri. Domethënë një ‘thumbim’ i dyfishtë, pasi edhe për Ledrin, Olti nënkupton që libri është marrë sa për foto.

 

fl.mi.
Komento