Kishte për të shlyer dhe 2 vite, vetëvaret i dënuari në burgun e Peqinit (EMRI)

PEQIN- Një i burgosur është vetëvarur ditën e sotme në burgun e Peqinit. Report Tv mëson se i dënuari është Gjergj Selimi, 49-vjeç.

Informacionet për këtë rast janë të pakta.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë, teksa mësohet se 49-vjeçarit i kishin mbetur edhe 2 vite burg për të shlyer.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një vit pandemi/ A mendoni se qeveria e ka menaxhuar mirë situaten e COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

22 vjeçarja humbi betejën me COVID, Universiteti i Tiranës: U prenë në mes ëndrrat e saj, ishte me rezultate të larta