Kishte shkuar për të prerë dru, 62-vjeçarin në Maliq e zë kali poshtë dhe ndërron jetë

Kishte shkuar për të prerë dru, 62-vjeçarin në Maliq e zë kali poshtë dhe ndërron jetë

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq në fshatin Gjyras, ku një 62-vjeçar ka ndërruar jetë pasi e ka zënë kali poshtë.

Sipas informacioneve nga policia, viktima kishte shkuar për të prerë dru në mal me kalë por gjatë rrugës është rrëzuar dhe kali e ka zënë poshtë duke e lënë të vdekur në vend.

Fillimisht viktimën e gjetën banorët dhe më pas kanë lajmëruar policinë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Selita turistike në Mirditë, perlë natyrore, por pa rrugë! Kryebashkiaku-vendasve: Kthehuni, investoni në vendlindje

Selita turistike në Mirditë, perlë natyrore, por pa rrugë! Kryebashkiaku-vendasve: Kthehuni, investoni në vendlindje