Koha për të tu argëtuar! Ja si
luajnë kafshët me dëborë/FOTO

Koha për të tu argëtuar! Ja si<br />luajnë kafshët me dëborë/FOTO<br>
Shpesh herë jemi mësuar të shikojmë njerëzit duke luajtur me dëborë por janë edhe kafshët që bëjnë të njëjtën gjë. Siç shihet edhe në foto macja, panda dhe qeni janë duke u argëtuar, vrapuar dhe zhytur në dëborë pa u shqetësuar nga askush.

Është e mrekullueshme të shikosh kafshët kur vrapojnë mbas flokëve të dëborës, ose shikojnë me habi. Siç shihet edhe në foto qeni po vështron me kujdes flokët e dëborës, ndërsa panda dhe macja po shkundin dëborën nga gëzofi.
debora

debora

debora
Redaksia Online
Xh.F/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Veliaj: Mbillet pema e 1 milionë në Tiranë! Jemi në gjysmën e misionit, synojmë 2 milionë pemë në 2030

Veliaj: Mbillet pema e 1 milionë në Tiranë! Jemi në gjysmën e misionit, synojmë 2 milionë pemë në 2030