Kokainë në kontejnerin me banane, zbulohen 8 pakot e fshehur në motorët frigoriferikë

Kokainë në kontejnerin me banane, zbulohen 8 pakot e fshehur në motorët frigoriferikë

1631017347_29b95584b58a4197bf4d25d5acb65dea.jpg

Kokaina e sekuestruar

Report Tv ka siguruar foton e 8 pakove të kokainë, që ishte fshehur në kapakët e motorëve frigoriferikë. Droga ishte e mbështjellë me natriban dhe kishte një peshë prej 7.7 kg kokainë.


Lajmi kryesor:

Durrës/Pronari në arrati, 'Alba Exotic Fruit’ nuk ndalet, kapet për herë të 5 me kokainë në kontejnerët me banane! 7.7 kg drogë e fshehur në motorët frigoriferikë, vinte nga Ekuadori


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Gjirokastër/ Parcela e sapombjellë përfshihet nga flakët

Gjirokastër/ Parcela e sapombjellë përfshihet nga flakët