Kokainë, shkelje e masës së arrestit dhe vjedhje në një lokal, arrestohen tre persona në Tiranë

Kokainë, shkelje e masës së arrestit dhe vjedhje në një lokal, arrestohen tre persona në Tiranë

Foto ilustruese

Tre persona janë arrestuar nga policia e Tiranës për vepra të ndryshme penale. Në pranga ka rënë 38 vjeçari, E.R të cilit pas kontrollit të bërë nga policia, i është gjetur lëndë narkotike e llojit kokainë.

Ndërkohë, në flagrancë janë arrestuar edhe shtetasit, A. Gj., 29 vjeç, pasi shkeli masën e sigurisë "Arrest në shtëpi” dhe 36 vjeçari, H.M pasi u kap duke vjedhur një shumë parash në një lokal të zonës së ish Bllokut.

Materialet për tre të arrestuarit i kaluan Prokurorisë së Tiranës, për veprime të mëtejshme procedurale.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

‘Lufta’ zhvendoset jashtë shtëpisë së Big Brother, Efi përplaset ashpër me motrën e Olta Gixharit

‘Lufta’ zhvendoset jashtë shtëpisë së Big Brother, Efi përplaset ashpër me motrën e Olta Gixharit