Ankimimi për ripërsëritje të zgjedhjeve në Berat, Kolegji Zgjedhor rrëzon kërkesën e PD-së për prova shtesë

Kolegji Zgjedhor rrëzon kërkesën e PD-së për të marrë prova shtesë për Beratin. Vendimi u mor në mbledhjen e zhvilluar ditën e sotme. 


Lajmi kryesor:

Ankimet e 25 prillit/ Pas Gjirokastrës dhe Vlorës, Kolegji Zgjedhor 'vulos' rezultatin për Beratin, s'do ketë përsëritje zgjedhjesh


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Shpërthen vullkani në ishujt Kanarie në Spanjë, mijëra të evakuuar! Llava 'derdhet' mbi banesa