Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, caktohen 4 ekspertët (EMRAT)

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, caktohen 4 ekspertët (EMRAT)

1712054681_vokshi.jpg

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë ka caktuar ekspertët, dy nga opozita dhe dy nga mazhoranca.

Ekspertët

Franci Nuri- Rithemelimi

Meri Lika- Rithemelimi

Bledar Skënderi- PS

Ermir Bejtja- PS


Lajmi kryesor:

Komisioni Hetimor për ‘Shëndetësinë’, PS refuzon formularin për konfliktin e interesit! S’miraton as kërkesat për informacion, Vokshi: Zvarrisin hetimin


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ 120 minuta dhe 10 penallti, Real Madrid kalon Man. Cityn dhe gjen Bayern Munich në gjysmëfinalet e Champions! Bavarezët i falen Kimmich duke larguar Arsenalin

GOLAT/ 120 minuta dhe 10 penallti, Real Madrid kalon Man. Cityn dhe gjen Bayern Munich në gjysmëfinalet e Champions! Bavarezët i falen Kimmich duke larguar Arsenalin