Komisioni miraton unanimisht raportin për shkarkimin e Ilir Metës

Komisioni hetimor ka votuar në mënyrë unanime duke miratuar raportin përfundimtar për verifikimin e shkeljeve të rënda kushtetuese të Presidentit Ilir Meta.


Lajmi kryesor:

Komisioni Hetimor miraton unanimisht raportin për shkarkimin e Metës! Hyseni: Ditë e mirë për demokracinë dhe shtetin e së drejtës


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si ka ndryshuar cilësia e arsimit gjatë pandemisë?×

Lajmi i fundit

John

'S'më ftuan'/ Zana Çela i përgjigjet Inva Mulës: Akuza më e rëndë për t'u përtypur! E thirrëm disa herë, na injoroi! Dokumentari nuk tregon historinë e TKOB!