Koncerti i Dua Lipës, këshilltari i opozitës: Bravo kush e mundësoi, preferoj 1000 herë këtë imazh sesa Tortën e Pavarësisë

Koncerti i Dua Lipës, këshilltari i opozitës: Bravo kush e mundësoi, preferoj 1000 herë këtë imazh sesa Tortën e Pavarësisë

Dua Lipa

Ish këshilltari i opozitës Dritan Shano ka përgëzuar kryebashkiakun Erion Veliaj që solli në Tiranë yllin muzikor Dua Lipa për koncertin e djeshëm, pamje të cilat pushtuan gjithë mediat botërore.

Shano, që për shumë kohë ka qenë këshilltari i opozitës, ka ironizuar dhe tortën e famshme të Lulzim Bashës kryetar bashkie aso kohe dhe të Sali Berishës kryeministër që njollosën si mos më keq jubileun e 100-vjetorit të Pavarësisë, festën më të madhe të shqiptarëve.

“Siç kam thënë më parë, vajzën e Shqipërisë dhe Kosovës Dua Lipa e njohin edhe pinguinët në Antarktidë.

E vetme kryen punën e 47 Ministrive të Jashtme të Shqipërisë e Kosovës.

Preferoj 1000 herë këtë imazh sesa Tortën e Pavarësisë.

Bravo kush e mundësoi (e dini të gjithë) !!!”, shkruan Shano.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se do zbulohet pronari i 400 mijë € të vjedhura nga pastruesja?×

Lajmi i fundit

Ibrahim Rugovën nuk e përbuzi Erjon Velijaj – ne e shpallëm tradhtar atë

Ibrahim Rugovën nuk e përbuzi Erjon Velijaj – ne e shpallëm tradhtar atë