Konflikt për pronësinë, qëllohet me lopatë në kokë drejtori i bashkisë në Gjirokastër

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gjirokastër. Shtetasi Seit Rondo, drejtori i Shërbimeve Publike në Gjirokastër është konfliktuar me shtetasin Kujtim Basha, ndërsa burime bëjnë me dije se përplasja ka nododhur për motive pronësie.

Seit Rondo ka marrë plagë në kokë pasi është qëlluar me lopat dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Omer Nishani, ndërsa Kujtim Basha është shoqëruar në ambientët e Komisariatit të Gjirokastrës.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ 'O Dritan, hajde këtu more', Rama thërret Abazoviç dhe i jep gërshërët për të prerë shiritin e pikës së përbashkët kufitare me Malin e Zi