Konflikte me Brad Pitt, djali i madh i aktorit reagon për herë të parë

Prej vitit 2016 Brad Pitt dhe djali i tij Maddox janë në një marrëdhënie të acaruar. Së fundmi

‘In Touch Ëeekly’ ka siguruar një video në të cilën një gazetar pyet Maddox nëse Pitt ka plane ta vizitojë në konvikt. “Nuk di gjë për këtë apo çfarë do të ndodhë”, është përgjigjur Maddox. Ndërsa kur është pyetur nëse do t’i jap fund raportit me të atin ai ka thënë prerë: “Çfarëdo që të ndodhë, le të ndodhë”.

Siç u bë publike ai filloi universitetin në Korenë e Jugut dhe e vetmja që e shoqëroi ishte Angelina Jolie.

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, si po punon qeveria për të përballuar emergjencën e tërmetit?

Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 12/09/2019 12:32

    Djali I biresuar I Brad Pitt ka probleme me varesine e droges

    Përgjigju